Az első sorban Horváth László és Juhász Bence kezdett. Horváth nem adott esélyt ellenfelének, elhozta mind a négy szettpontot, majd a csapatpontot is bezsebelte. Juhász is bombaformában kezdett, kilencesével döntögette le a bábukat, de ellenfele is tarolt, így az első három szettpont a zalaiaknál landolt. A végére pedig Juhász meghozta amit “a haza megkövetelt”, és övé lett a szettpont.

A második sorban Bóka Ákos és Nagy Gergő állt ki a zalaiak ellen. Mindketten jól kezdték a játékot, Bóka hozta is az első szettpontot, Nagy pedig ugyanannyi fát ütött mint ellenfele, így csak a fél pont jött az investmentesekhez. Ezt követően Nagy berobbant a pályára és szó szerint mindent vitt: nem tudott már fába ütni az ellenfele, Nagy a csapatpontot is elcsente a zalai ellenfelétől. Bókának nem ment végig kiegyensúlyozottan a játék, de a végjátékra újra összekapta magát és hozta a szettpontot, de a csapatponthoz nem ütött elég fát.

A harmadik sorban Brancsek János és Pintér György lépett pályára. Brancsek már az első szettjátékban 30 fával elhúzott ellenfelétől. A zalaiak lépése erre egy csere volt, de ez sem sokat segített, hiszen az investmentesek sztárjátékosa jó formában volt, hozott három és fél szettpontot és a csapatpontot is. Pintér az első két szettben hibázni sem tudott, csont nélkül tarolta a bábukat. A harmadik szettben mintha kicsit elfáradt volna, de ez sem tartott sokáig, felszívta magát és a végére három szettponttal és egy csapatponttal gazdagította az investmenteseket.

Investment Közutasok Kaposvári TK I. - Zalagerszegi TK. 6-2 (3710-3615)

Horváth László 617 - Fehér Zoltán 595
Juhász Bence 625 - Kakuk Levente 664
Bóka Ákos 586 - Nemes Attila 600
Nagy Gergő 653 - Járfás Szilárd 584
Brancsek János 584 - Farkas Ádám 531
Pintér György 645 - Pintér Károly 641

Ifjúsági mérkőzés: Investment Közutasok Kaposvári TK I. - Zalagerszegi TK. 0-4 (952-1178)

Leposa Olivér 461 - Gombos Gergely 565
Balogh Kristóf 491 - Borsos Bence 613

Az Investment Közutasok KTK II-es csapata ezúttal az AD Flexum TKE ellen küzdött a pontokért. A kettes csapat is bombaformában volt, sima győzelmet arattak, 7-1-re verték az ellenfelet.

Investment Közutasok Kaposvári TK II. - AD Flexum TKE 7-1 (3438-3368)