A versenyen az úszóként is ismert Hamlin Dorothy három távon indult, és mindhármon érmet nyert. 100 és 200 méteres uszonyos gyorsúszáson győzedelmeskedett, míg 50m uszonyos gyorson ezüstérmet nyert. Ez utóbbi két távon időeredményével kvalifikálta magát a Junior Világbajnokságra, melyet nyáron a franciaországi Annemasse-ban rendeznek meg.

Bátyja, Matthew megelőzve magyar riválisát, nyerte meg az 1500 méteres felszíni úszást, új egyéni csúccsal, mellyel még közelebb került az idei felnőtt világbajnoki szintidejéhez. Mellettük, Stadler Bence 200m uszonyos gyorsúszáson nyert aranyérmet, ahol csapattársa Fazekas András a dobogó második fokára állhatott fel.

A felnőtt férfi váltó pedig, a 4x50 méteres uszonyos gyorsúszó váltóval érdemelte ki az aranyérmet (váltótagok: Fazekas András,Varga Erik, Tóth Ádám, Hamlin Matthew).

Junior:

• Hamlin Dorothy 200m uszonyos gyors 1. 100m uszonyos gyors 1. 50m uszonyos gyors 2.
  • Stadler Bence 200m uszonyos gyors 1. 100m uszonyos gyors 2. 200m felszíni úszás 15.
  • Fazekas András 200m uszonyos gyors 2. 100m uszonyos gyors 3. 50m uszonyos gyors 3.
  • Semostyán Róbert 1500m felszíni úszás 4. 100m felszíni úszás 26. 400m felszíni úszás 8.

Felnőtt:

• Hamlin Matthew 1500m felszíni úszás 1. 100m felszíni úszás 17. 400m felszíni úszás 9.
  • Kovács Zsófia 100m uszonyos gyors 7. 100m búvárúszás 8. 400m búvárúszás 8. 100m felszíni úszás 10.
  • Tóth Ádám 100m uszonyos gyors 11. 50m uszonyos gyors 14. 200m felszíni úszás 22.
  • Varga Erika 50m uszonyos gyors 6. 100m uszonyos gyors 15. 200m uszonyos gyors 10.
  • Pamuki Dávid 200m uszonyos gyors 9.

Felnőtt váltók:

• 1. hely: 4x50m uszonyos gyors váltó –Fazekas András,Varga Erik, Tóth Ádám, Hamlin Matthew.
  • 5.hely 4x100m felszíni váltó: Fazekas András, Hamlin Mathew, Varga Erik, Tóth Ádám.