Hagyományteremtő, rangos országos látványtánc versenyt rendeztek Kaposváron. Az első alkalommal kiírt Crystal kupára az ország minden pontjáról érkeztek egyesületek. A szakmai zsűri duóban, trióban és csapatban előadott produkciókat pontozhatott. A házigazda Crystal SC tarolt a viadalon: 57 aranyéremmel és 5 különdíjjal zárta a napot.

Kaposváron egyenlített a Dombóvár csapata az NB2-es férfi kosárlabda-bajnokság nyugati döntőjében. A két győzelemig tartó párharc második felvonásán egy szoros, kiélezett meccsen tudott nyerni a tolnai alakulat. A döntés így a harmadik mérkőzésre maradt, melyet szombaton rendeznek a dombóváriak otthonában.

Bronzérmet szerzett a Kaposvári Röplabda Akadémia-Fino együttese a fiúröplabda Országos Serdülő Bajnokság keszthelyi hatos döntőjében. Varga Péter tanítványai a harmadik helyért kiírt találkozón taktikus, jó játékkal győzték le a szolnokiakat 3:0 arányban.