A Veszprém után újabb neves ellenféllel kellett megküzdenie a Csurgó KK férfi NB1-es kézilabdacsapatának. A somogy megyeiekre a Bajnokok Ligája nyolcaddöntős Pick Szeged várt a bajnokságban, akiktől 17-9-es félidőt követően, 34-25-re kaptak ki. A csurgóiak így továbbra is a hatodik helyen állnak az 1-6. helyért kiírt rájátszásban.

Újabb mérkőzést nyert meg magabiztosan a Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia csapata a megye I. osztályú bajnokságban. Pusztai László tanítványai 5-0-s félidő után, 9-0-ra verték idegenben a tabella 15. helyén álló Somogyvárt.

Hazai győzelemmel ért véget a hétvége Megye 2-es futballrangadója. A kezdés előtt az Öreglak és a Kéthely együtteseit mindössze egy pont választotta el egymástól, végül a vendéglátók, sikerüknek köszönhetően, meg is előzték vetélytársukat a tabellán.