A címvédő Major Autó győzelmével ért véget a tizenkettedik MLSZ-Somogy Sportja Kupa. A hagyományos év eleji öregfiúk tornán két napon keresztül tizenkilenc csapat mérte össze erejét a Városi Sportcsarnokban. A tornára több megyéből érkeztek csapatok, de természetesen nem hiányozhattak a legjobb somogyi illetve kaposvári labdarúgók sem.

Nem kellett sokat várni a Sportpálya 2004 Egyesület idei első szennai teremfoci tornájára sem. A kispályások már január első szombatján összegyűltek, hogy játszanak egy jót a szennai sportcsarnokban. A 15 csapatos viadalt végül a Falábúak nyerték idén.

2007 után ismét férfi Európa Kupa éremnek örülhettek a kaposvári dzsúdósok, nyolcadik helyen zártak a Diamant-lányok, ifjúsági olimpiai bajnokokkal a mezőnyben rendezték meg a 47. dr. Csik Ferenc úszó emlékversenyt a kaposvári városi fürdőben. Mindez az elmúlt esztendő második negyedévében történt.