Az első sorban jól kezdtek a kaposváriak, Pintér és Bóka is nyerte az első szettet, sőt Pintér a másodikat is és ezzel 38 fás előnybe került. A másik két szettet ellenfele nyerte, de a vendégjátékos előnyéből 1 fa megmaradt, mellyel megszerezte a csapatpontot. Bóka ugyan kiegyensúlyozottan játszott, a harmadik és negyedik szettben nem volt esélye a remeklő Danóczy ellen. Egy sor után a hazaiak 47 fás előnyt szereztek.

A második sorban Horváth és Nagy is megszerezték a pontot. Horváth gyengébben kezdett, viszont a második és harmadik szettben jelentős előnybe került, amiből 15 fát megtartott a végére. Nagy az első három szettből kettőt nyert, egyet döntetlenre hozott, mellyel biztos volt a pont, az utolsó szettben visszaesett a játéka, így ellenfele tudott faragni hátrányából. A Közutasok 16 fára csökkentették hátrányukat (voltak szakaszok, mikor vezettek is), pontok terén viszont vezettek 3:1-re.

A záró sorban Kálny gyengén kezdett, 39 fás hátrányba került, ami után hiába nyert javuló játékkal két szettet, a különbség megmaradt, a győrieké lett a pont. Illés ellenfele nagyon bekezdett, állva hagyta ezzel a kaposvári játékost és a csapatpont sorsát is eldöntötte ezzel, így a hazaiak 5:3 arányban megnyerték a mérkőzést.

Ezzel a 2021/22-es bajnokság befejeződött, az Investmentesek a tabella 8. helyén végeztek.

A Közutasok még a Magyar Kupában és egyéni versenyeken lépnek pályára. A Kupában a Tiszakécske csapata ellen április 15-én játszák a visszavágót, nehéz helyzetben a kaposváriak, mivel az első mérkőzésen 5:1-es vereséget szenvedtek, ennek ellenére továbbra is a továbbjutás a cél. A Nyugat Magyarországi Egyéni Bajnokságra Pintér György és Németh Tibor jutott be, ami Győrben lesz április 23-án.