Roppant nehéz mérkőzés várt a megfiatalított Kaposvári Asztalitenisz Club női csapatár a bajnokság legutóbbi fordulójában. Az NB 1 Nyugati csoportjában szereplő együttes a listavezető nagykanizsaiakat fogadta.

A vendégek idén még mérkőzést sem veszítettek, mi több, mindhárom alkalommal győzelemmel zárták bajnokijukat. Az együttesnél a szezon előtt nem más volt a célkitűzés, mint a tavalyi második helyet felülmúlva megnyerni a csoportot.

A párosok után az egyéni körökben sem sok győzelmet engedélyeztek a vendégek. Az első két fordulóban 2:2-re végeztek a felek, míg a harmadik és a negyedik egyéni kört egyaránt 3:1-re nyerte a Kanizsa, így összesítésben 12:6 arányban múlták felül a kaposváriakat. A hazaiak közül Baksa Ivett, Fekete Zsuzsanna és Körmendi Orsolya tudta hozni párharcát. A Kanizsa ezzel továbbra is vezeti a bajnokságot, míg a kaposváriak a hetedik helyen állnak jelen pillanatban. A kaposvári hölgyek legközelebb november 12-én a Szombathely otthonában lépnek pályára.