A Sümeg elleni negyeddöntő párharc pénteken este fél hétkor kezdődik a városi sportcsarnokban.

A kaposváriak a Közép-európai Liga küzdelmeit négy győzelemmel és nyolc vereséggel, 13 ponttal az ötödik helyen zárta a Fino, és nem sokon múlt, hogy bejussanak a négyes döntőbe.

A múlt szombaton aztán a Magyar kupa döntőjét is lejátszották, és a Fino 3:2 arányban kikapott a kecskemétiektől. Az eredmény azért volt csalódás, mert a somogyiak lényegében saját magukat verték meg. Szomorkodásra azonban nincs idő, péntektől már a bajnoki rájátszás mérkőzései következnek, a negyeddöntőben és az elődöntőben papíron gyengébb csapatokkal.

A bajnoki negyeddöntőben a Sümeg lesz a Fino ellenfele, a párharc három győzelemig tart.

A kaposváriak a héten már előretekintettek, és egyértelmű célként fogalmazták meg, hogy a bajnokságban szeretnék megvédeni elsőségüket. Hamarosan kiderül: az együttes jelenlegi helyzetében szerencsés-e, hogy hat nappal a kupadöntő után újra tétmeccset kell játszani.

A Fino-Sümeg párharc első mérkőzése pénteken 18 óra 30 perckor kezdődik a kaposvári városi sportcsarnokban.