rákóczi

Első gólunkat a sérüléséből felépült brazil védő, Lucas szerezte a 15. percben, aztán jött a többi találat. A Rákóczi a szünetben már hárommal vezetett, és végül 7-1-re nyert. A román Petrache duplázott, a végeredményt pedig Vrucina állította be a 88. percben. A Prukner-legénység jól teljesített a csoportkörben: öt győzelemmel és egy vereséggel, 19-4-es gólkülönbséggel fejezte be a csoportkört.

FGSZ Siófok – Kaposvári Rákóczi FC 1–7 (1–4)
Siófok, 50 néző. V.: Berke B.

Siófok: Kis T. – Klujber, Pécseli, Singer, Menyhárt – Gárdos (Mosberger, a szünetben), Horváth B., Peszmeg, Mokánszki – Bogáti (Szöllősi, 60.) – Dajic (Vólent, a szünetben). Vezetőedző: Horváth Károly

Kaposvár: Ranilovic – Okuka (Horváth G., a szünetben), Lucas, Petrache, Jánvári – Babic (Addo, a szünetben), Albert Á. – Pavlovic, Murai, Vrucina – Haruna (Horváth Á., 58.). Vezetőedző: Prukner László

Gólszerző: Lucas (0–1) a 15., Petrache (0–2) a 26., Murai (0–3) a 32., Haruna (0–4) a 39., Gárdos (1–4) a 44., Horváth Á. (1–5) a 60., Petrache (1–6) a 70., Vrucina (1–7) a 88. percben

A nap másik mérkőzésén: Zalaegerszeg – Pécs 4-2 (1-2)

A H-csoport végeredménye: 1. Rákóczi 15 pont, 2. PMFC 10, 3. Siófok 7, 4. ZTE 3 pont.