A rendezvény célja Kaposvár város kulturális, történelmi és sport nevezetességeinek megismertetése volt, melyen összesen 322 fő vett részt.

A verseny megnyitóján köszöntőt mondott Stickel Péter, Kaposvár Megyei Jogú Város Oktatási-, Kulturális- és Sportigazgatóságának igazgatója.

A feladatlapot és a versenylapot a helyszínen az indításnál kapták meg a csapatok. A versenylapot fekete vagy kék tollal kellett kitölteni, melyen átírást, áthúzást, javítást nem vettek figyelembe, így azt nem értékelték. Azonos pontszám esetén  a beérkezés sorrendje döntött. A feladatok megoldásához minden segédeszköz használható volt.

2./ Benedek Elek Tagiskola 1. csapata: Mihály Henrietta, Péter Evelin
3./ Berzsenyi Dániel Tagiskola Iskola: Jakabfi Laura, Kis-Gál Dávid, Varga Illés

III. Iskolák 11-14 éves korosztálya:
1./ Koch Valéria Tagiskola Iskola: Radó Gyöngyvér, Tóth Blanka
2./ Hunyadi János Általános Iskola Kaposmérő: Bekker Bence, Kovács Máté, Miklai Tamás
3./ Honvéd utcai Tagiskola Iskola: Gyurmati Marcell, Kovács Dávid, Monostori Bence

IV. Középiskolák, felnőttek:

1./ Munkácsy Mihály Gimnázium: Nevelős Bernadett, Nevelős László
2./ Eötvös Lóránd Műszaki Szakközépiskola: Fenyvesi Károly, Páger Mónika, Terke F. Bálint
3./ Jávori Tamás, Lovász Erzsébet, Récsey Zsuzsanna

A nyertes csapatok egy-egy serleget kaptak. Kategóriánként az 1-3. helyezett csapatok pedig oklevél és tárgyjutalomban részesültek.

Címkék: helyezettek, feladatlap, 24. Kaposvár Városismereti Verseny, kategóriák, csapatok, kultúra