Hatgólos győzelmet aratott a Kaposvári Rákóczi a Tolna vármegyei I-II. összevont osztályban érdekelt Dombóvári FC ellen a második téli fékészülési mérkőzésén.

Székely Tibor tanítványai már a félidőben 4-0-ra vezettek, a vége pedig 6-0 lett. Babinszky Bence egymaga három gólig jutott.

Kaposvári Rákóczi FC–Dombóvári FC 6–0 (4–0)
Kaposvár, Cseri úti sportcentrum, 140 néző. V.: Hegedüs I.

Kaposvári Rákóczi FC: Mikler (Horváth F., a szünetben) – Ekker (Rituper, a szünetben), Heil (Czimmermann, a szünetben), Harsányi (Gál M., a szünetben), Pusztai – A. Mazzonetto (Pintér M., a szünetben) – Horváth B. (N. Mazzonetto, a 20. percben), Szederkényi – Babinszky, Bíró D. (Mayer M., a 39. percben) – Hampuk (Ötvös, a szünetben). Vezetőedző: Székely Tibor.

Dombóvári FC: Sztropkó – Pataki, Borbély, Právics, Vörös, Martinka – Reizinger, Fila, Hetesi – Orsós T., Horváth Á. Csereként pályára lépett: Karádi, Bán, Fodor, Szatmári, Gombos. Vezetőedző: Horváth Zoltán.

Gólszerzők: Babinszky (a 12., a 30. és a 45. percben), Ekker (a 39. percben), Gál M. (a 66. percben), N. Mazzonetto (a 69. percben).