Csakúgy mint a Honvéd ellen szerdán, az OSC ellen is gólgazdag első negyedet játszott a Kaposvári Vízilabda Klub szombat délután az OB I-es bajnokság második fordulójában - írja a kapospolo.hu. A KVK egészen 4-4-ig tartani tudta a lépést a tavalyi ezüstérmessel, majd három hazai találat következett, amivel magabiztos előnyre tettek szert a fővárosiak.

A második negyed kiegyenlített játékot hozott. Dőry Farkas góljával zárkóztak a somogyiak, majd kétszer is betaláltak egymás után a vendéglátók, így a nagyszünetben 9-5 állt az eredményjelzőn.

Gaszt Roland és Baksa Benedek találataival végleg eldöntötte a mérkőzés sorsát az OSC a harmadik negyedben, majd az utolsó felvonásban még megszórták egymást a felek és a 3-3-at hozó játékrész után 14-8-ra végeztek a felek a Szőnyi úti uszodában. A fiatalokat is csatasorba állító kaposváriak egy hét múlva a címvédő Ferencvárost fogadják majd saját közönségük előtt.