A hatodik helyezett Budapest Honvéd érkezik szombat este a Csik Ferenc Versenyuszodába - írja a kapospolo.hu. A Kaposvári Vízilabda Klub a nyolcadik pozícióból várhatja az összecsapást és a hazaiak számára fontos lenne a győzelem a legjobb nyolcba kerüléshez.

Október közepén emlékezetes meccset vívtak egymással a felek. A somogyiak végig tartani tudták a lépést a fővárosiakkal, a harmadik negyed végén 10-10 állt az eredményjelzőn, de a hazaiak végül egygólos sikert arattak. Szivós Márton együttese egyébként a héten másodszor száll majd medencébe. Kedden 6-5 arányban maradtak alul a Ferencvárossal szemben.

A kaposváriak legutóbb múlt csütörtökön játszottak bajnokit és az Eger otthonában elszenvedett 10-7-es vereség után most mindenképpen javítani szeretnének Surányi László tanítványai.

A KVK - Honvéd OB I-es bajnoki szombaton 19 óra 30 perckor kezdődik. A mérkőzés megtekintése ingyenes, de védettségi kártyához kötött!