Surányi László tanítványai komolyan vették ellenfelüket és gólerős játékkal, 5-1-re elhúztak az első negyedben - írja összefoglalójában a kaposvári klub honlapja.

Juhász-Szelei Norbert vezérletével a második felvonásban is brillíroztak a somogyiak. A KVK ezúttal is öt gólig jutott - az a Kacper Langiewicz is betalált, aki kedden az amerikai válogatottban játszott még Görögország ellen - így a nagyszünetben 10-3 állt az eredményjelzőn.

Ifjabb Berta Józsefék a harmadik negyedben sem lassítottak. Sőt! Összesen hét gólt rámoltak be ellenfelük hálójába, így végképp eldőlt a három pont sorsa. A Szentes végül az utolsó játékrészben kozmetikázni tudott az eredményen, de a hazaiak így is 11 gólos győzelmet arattak! A Kaposvári együttesből Juhász-Szelei Norbert egymaga 5 találatig jutott.

E.ON Férfi Vízilabda OB I – 21. forduló

Kaposvári VK – Metalcom Szentes 17-6 (5-1, 5-2, 7-0, 0-3)

Gólszerzők: Juhász-Szelei 5, ifj. Berta 3, Vindisch 2, Horváth 2, Petrovski, Varga, Mijics, Langiewicz, Jajcinovic ill. Hegedűs 3, Pellei F. 2, Mátyók.