A férfi teke Szuperliga 10. fordulójában a harmadik helyen álló Répcelaki SE látogatott Kaposvárra az Investment Közutasok KTK vendégeként.

Az ifjúsági mérkőzésen mindkét oldalon született 1-1 kimagasló eredmény. Fajtai Bálint 590 fát, Simon Szabolcs 596 fát ért el, mindketten simán nyerték párharcukat, összességében a répcelakiak ütöttek több fát, így 3:1-re nyerték a mérkőzést.

A felnőtt mérkőzés első sorában Pintér György jól kezdett, a harmadik és negyedik szettre visszaesett a játéka, ennek ellenére sikerült megszereznie a csapatpontot. Wagner Mihálynak nem volt esélye a többszörös válogatott Horváth Zoltán ellen, aki kiváló 652 fás eredményig jutott, komoly előnyhöz juttatva csapatát.

A második sorban Horváth László szoros párharcot vívott, kisebb betegsége miatt a végére nagyon elfáradt, de sikerült megszereznie a csapatpontot. A másik párban a vasi játékos nyert nagy különbséggel, Sághy Tamás gyengén játszott, a helyére érkező Kis Richárd ugyan szép eredményt ért el (288 fa), de szettpontot neki sem sikerült szerezni. Két sor után már majdnem 200 fával vezettek a vendégek.

Az utolsó sorban is megosztoztak a felek a pontokon. Kálny Krisztián jól kezdett, nyerte az első szettet, ezt követően viszont válogatott ellenfele nem engedett, Móricz Zoltán is 650 felett zárt. Nagy Gergő az első két szettet elvesztette, a másik kettőben viszont remekelt és fordított. A Répcelaki SE 5:3 arányban 243 fával nyerte a mérkőzést.

A következő hétvégén az 5. helyezett Szentgotthárd vendégei lesznek az Investmentesek, ami szintén nem tűnik könnyű feladatnak.