Az ifjúsági mérkőzésen csak az első szettben volt esélye a hazaiaknak, Fajtai Bálint nyert, Balogh Kristóf döntetlenre végzett. Ezután a győriek magasabb fokozatban kapcsoltak és nem adtak esélyt a kaposváriaknak, végül 3:1-re nyertek.

A felnőtt mérkőzés első sorában Horváth László gyengébben kezdett, hiába nyerte meg a harmadik és negyedik szettet, a fahátrányt már nem tudta ledolgozni, így a győriek szerezték a csapatpontot. Pintér György ellenfele nagyon bekezdett, de a második szettől az Közutasok játékosa átvette az irányítást és remek 630 fás eredménnyel kiegyenlítette a csapatpontok állását. A vendégek 5 fával vezettek.

A második sorban Kálny Krisztián gyengén teljesített, a helyére érkező Bóka Ákos jól szállt a játékba, de ez utolsó szett a vendég játékosnak sikerült jobban, így ez a pont is a győrieké lett. Kis Richárd megismételte az elmúlt heti teljesítményét, amivel mindössze egy szettet tudott nyerni a mérkőzés legjobb eredményét elérő Somodi Károly ellen. A vendégek előnye 92 fára nőtt.

A záró sorban Sághy Tamás jól kezdett, ellenfele viszont a második hatvan gurításban megfordította a párharcot, megszerezve a negyedik győri csapatpontot. Nagy Gergőnek akadozott a játéka, ennek ellenére közel került a 600 fás határhoz, mellyel a csapatpontot is megszerezte. A Győr-Szol TC csapata 6:2 arányban, 108 fával nyerte a mérkőzést.

A Közutasok második legjobb hazai eredményüket érték el a szezonban, ezúttal ez kevés volt, de biztató a tavaszi folytatásra. Az Investmentesek jelenleg a 8. helyen állnak, jó eséllyel ezen a helyen is zárják majd az őszi szezont az elmaradt mérkőzések pótlását követően.

Investment Közutasok KTK - Győr-Szol TC 2:6 (3530 - 3638)

Horváth László 590 - Danóczy Richárd 616 (2:2)
Pintér György 630 - Németh Máté 609 (3:1)
Kálny Krisztián (Bóka Ákos) 555 - Lendvai András 581 (1:3)
Kis Richárd 572 - Somodi Károly 633 (1:3)
Sághy Tamás 585 - Koller Dániel 608 (2:2)
Nagy Gergő 598 - Németh Gábor 591 (2:2)