2021.09.27 - Hétfő
Adalbert
14ºC / 24ºC
Erősen felhős

Újabb 9. helyezés a strandröplabda OB-n 2021. Július 07. - Szerda 10:09 | Címkék: lutter-wirth, röak kaposvár, Sport, Strandröplabda

A tatai nyitó fordulóhoz hasonlóan a Gyenesdiáson megrendezett második tornán is a kilencedik helyet szerezte meg a Lutter Liza, Wirth Annamária páros a strandröplabda országos bajnokságon.

A Kaposvári Röplabda Akadémia kettőse egy győzelemmel és egy vereséggel zárta a csoportkört, majd a nyolcaddöntőben két szettben kikapott ellenfelétől. A versenyt a Vecsey Fanni, Vasvári Zsófia duó nyerte meg, miután a döntőben, nagy csatában 2:1 arányban felülmúlta Szombathelyi Szandrát és Villám Lillát.

Az országos bajnokságon következő fordulóját július 17-én és 18-án rendezik a fővárosban.