2021.09.17 - Péntek
Zsófia
15ºC / 22ºC
Borult

Ezüstérmet nyert Lengyeltóti Bence! Szerző: Ivánkovics István | 2021. Július 06. - Kedd 14:22 | Címkék: 1.MCM-Diamant Adorján SE, Lengyeltóti Bence, Sport, uszonyosúszás

Kaposvári érmet hozott a Tomszkban zajló uszonyosúszó-világbajnokság második napja.

Ezüstérmes lett 200 méteres uszonyos gyorsúszásban Lengyeltóti Bence, a Tomszkban zajló uszonyosúszó-világbajnokságon. Az 1.MCM-Diamant Adorján SE versenyzője a hetedik idővel kvalifikálta magát a fináléba, ahol taktikus versenyzéssel, új egyéni csúccsal a második helyen zárt.

null

A nőknél ugyanezen a távon a szintén kaposvári Stadler Csenge hetedik lett, miközben a korábbi Adorjános Varga Krisztina aranyérmet szerzett.