Debrecenben folytatta élvonalbeli szereplését a Kaposvári Vízilabda Klub együttese - tudósít a kapospolo.hu. Felváltva estek a gólok az első negyedben, majd 3-3 után állva hagyták a hazaiak Surányi László tanítványait. Vindisch Ferenc találatával zárkózott a KVK a nagyszünet előtt, a félidőben így 7-5-re vezetett a DVSE.

A harmadik negyedben is sokáig őrizte 2-3 gólos előnyét a Debrecen, 11-7-nél pedig négy volt közte. Ezt követően azonban összekapták magukat a vendégek és Juhász-Szelei Norbert vezérletével felzárkóztak 11-10-re. A KVK játékosa a negyedik negyedben sem lassított, közben pedig Mijics Dávid is betalált, amivel 13-11-re fordítottak a kaposváriak. Közben a somogyiak védekezése is összeállt, gólt sem kaptak az utolsó felvonásban, így győztesen hagyhatták el a medencét.

E.ON Férfi Vízilabda OB I – 27. forduló

Debreceni VSE – Kaposvári VK 11-13 (3-2, 4-3, 4-5, 0-3)

Gólszerzők: Macsi 3, Smitula 2, Süveges, Zsilák, Macsi M., Oltean, Tőzsér, Nagy ill. Juhász-Szelei 4, Vindisch 3, Mijic 3, Berta, Langiewicz, Jajcinovic.