Szie hirdetés
2021.07.25 - Vasárnap
Kristóf, Jakab

Kaposváron versengtek a legjobb uszonyosok 2021. Április 12. - Hétfő 16:42 | Címkék: Verseny, 1.MCM-Diamant Adorján SE, Sport, KAPOSVÁR, video

Tizedik alkalommal rendezték meg az 1. MCM Diamant uszonyos-és búvárúszó versenyt.

A rangos viadalon, amelynek a Csik Ferenc Versenyuszoda adott otthont, 10 csapat csaknem 200 versenyzője vett részt.

Nézzék meg videónkat a viadalról!

Íme az Adorjános-eredménysor!

50 m uszonyos gyorsúszás, férfi:

Béka korosztály (7 év és fiatalabb): 1. Hajnal Péter.
Cápa korosztály (8-9 évesek): 1. Begovácz Péter, 3. Vas András Benedek.
Ifjúsági (14-15 évesek): 2. Kovencz Áron.

50 m uszonyos gyorsúszás, női:

Cápa korosztály (8-9 évesek): 2. Konecsni Lilla.
Gyerek (10-11 évesek): 1. Hargitai Lola Jázmin, 3. Inkei Panna.

50 m uszonyos pillangó, férfi:

Cápa (8-9 évesek): 1. Begovácz Péter, 2. Antalicz Botond, 3. Tóth Medárd.

50 m uszonyos pillangó, női:

Cápa (8-9 évesek): 2. Konecsni Lilla.

100 m felszíni úszás, férfi:

Gyerek (10-11 évesek): 3. Kovács Gergő.
Felnőtt (18 és idősebb): 3. Hamlin Matthew.

100 m felszíni úszás, női:

Gyerek (10-11 évesek): 2. Juhász Anna, 3. Balán Csenge Kincső.
Serdülő (12-13 éves): 3. Pete Fanni.

100 m uszonyos gyorsúszás, férfi:

Béka (7 évnél fiatalabbak): 1. Hajnal Péter Barna.
Cápa (8-9 évesek): 1. Begovácz Péter, 3. Antalicz Botond.
Ifjúsági (14-15 évesek): 1. Kovencz Áron.
Felnőtt (18 és idősebb): 3. Lengyeltóti Bence.

100 m uszonyos gyorsúszás, női:

Cápa (8-9 évesek): 1. Konecsni Lilla.
Ifjúsági (14-15 évesek): 1. Szabó Száva Hargita.
Felnőtt (18 és idősebb): 2. Stadler Csenge.

200 m felszíni úszás, férfi:

Felnőtt (18 és idősebb): 3. Hamlin Matthew.

200 m uszonyos gyorsúszás, férfi:

Gyerek (10-11 évesek): 1. Németh Benedek Áron.
Felnőtt (18 és idősebb): 1. Lengyeltóti Bence, 3. Stadler Bence.

200 m uszonyos gyorsúszás, női:

Gyerek(10-11 évesek): 1. Hargitai Lola Jázmin, 3. Juhász Anna.
Serdülő (12-13 évesek): 3. Pete Fanni.
Ifjúsági (14-15 évesek): 1. Szabó Száva Hargita, 3. Győrffy Lili Anna.
Junior (16-17 évesek): 3. Posza Dorina.
Felnőtt (18 és idősebb): 2. Stadler Csenge.

400 m felszíni úszás, férfi:

Felnőtt (18 és idősebb): 3. Landor Patrik.

400 m felszíni úszás, női:

Junior (16-17 évesek): 3. Posza Dorina.

4×50 m uszonyos gyorsváltó, férfi:

Cápa: 1. Adorján SE A (Lipák Benedek, Vas András Benedek, Rajna Olivér, Tóth Medárd) 2. Adorján SE B (Magyar Noel, Tóth Ádám Attila, Pilisi Péter, Hajnal Péter Barna).

4×50 m uszonyos gyorsváltó, női:

Cápa: 2. Adorján SE A (Konecsni Lilla, Kiss Virág Luca, Mihalics Hanna, Csoboz Nikolett).

4×100 m uszonyos gyorsváltó, férfi:

Gyerek: 1. Adorján SE A (Németh Bendek Áron, Lipák Barnabás, Szabó Albert Zétény, Varga Bence). 2. Adorján SE B (Kovács Gergő, Csapó Levente Zalán, Antalicz Kristóf, Begovácz Dániel).

4×100 m uszonyos gyorsváltó női:

Gyerek: 1. Adorján SE A (Hargitai Lola, Jázmin, Juhász Anna, Balán Csenge Kincső, Inkei Panna), 3. Adorján SE B (Szabó Szófia Zolna, Sebestyén Zorka, Tóth Helka, Horváth Csenge Réka).
Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás