Nem sok helyzetet hozott a Rákóczi - Haladás NB II-es labdarúgó-mérkőzés első félideje. A meccsen inkább a szombathelyiek akarata érvényesült, de 45 percnyi játék után 0-0 állt az eredményjelzőn.

A folytatásban is inkább a vendégek tettek többet azért, hogy megszerezzék a vezetést, ehhez pedig igen közel jártak a 83. percben.

Ekkor Szabó Alex kezezett a tizenhatoson belül, a csereként beállt Tóth Barna azonban kihagyta a megítélt büntetőt.

Gól tehát nem végül nem született, a 7 mérkőzés után nyeretlen Rákóczi pedig a kiesést jelentő, 19. helyre csúsztak vissza a másodosztályban.

Kaposvári Rákóczi - Szombathelyi Haladás 0-0

Kaposvár, Rákóczi Stadion, 500 néző. Vezette: Görög (Kis, Vörös)

Rákóczi: Pogacsics – Szabó A., Nagy T., Vachtler, Nagy J.  – Varjas Z., Szabó B., Szakály A., Erdei ( Bíró D. 70.)  – Balázs Zs., Andrics ( Földi 76.) Vezetőedző: Waltner Róbert

Haladás: Verpecz  – Schimmer, Mocsi, Devecseri  – Bosnjak, Szekér (Kiss B 46.) Csilus T., Holdampf, Németh Milán – Szalay, Németh Márió (Medgyes 46.) Vezetőedző: Mátyus János