A felnőtt mérkőzés első sorában Kálny gyengén kezdett, a helyére érkező Földesi javított ugyan az eredményen, de a pont a barcikaiaké lett. Wagner ezzel szemben jól játszott, a végére kicsit elfáradt, de így is simán hozta a pontot a kaposváriaknak. Egy sor után 1:1, 11 fás hazai előnnyel.

A második sorban Kis végig fej-fej mellet haladt ellenfelével, de az utolsó dobások a vendég játékosnak jöttek ki jobban, mellyel újabb vendég pontszerzés született. A másik párban Nagy magához képest gyengébb kezdés ellenére sem adott esélyt ellenfelének, mellyel kiegyenlítette a pontállást, a faelőnyt pedig 34 fára növelték a hazaiak.

Az utolsó sorban a hazaiak közel álltak a pontszerzéshez, azonban az egész őszi szezonra jellemző balszerencse ezúttal is közbe szólt. Sághy hiába ütött több fát ellenfelénél, szettpontból a Vegyész játékos szerzett többet, ezzel megszerezve a harmadik barcikai pontot. Eközben Horváth a harmadik szett végén 2:1-re, 20 fával vezetett, de az utolsó tarolásra teljesen szétesett a játéka, így végül egy fával alulmaradt, mellyel 4:4-es döntetlennel zárult a mérkőzés - tájékoztatta szerkesztőségünket Kálny Krisztián.

Az ifjúságiak ezúttal visszafogott teljesítményt nyújtottak, így a vendégek simán nyerték a mérkőzést.

A Közutasok 11-ként várják a január 18-án induló tavaszi szezont, ami ugyan nem kedvező, de talán még nem is reménytelen, igaz sok hibalehetősége nem maradt a kaposváriaknak, hogy elérjék az utolsó bentmaradó 8. helyet.

Közutasok Kaposvári TK - Kazincbarcikai VTSE   4:4  (3292 - 3250)

Kálny Krisztián (Földesi Zsolt) 521 - Ander Tamás 543 (1:3)
Wagner Mihály 568 - Ivanyik Richárd 535 (2:2)
Kis Richárd 542 - Orosz István 585 (0:4)
Nagy Gergő 565 - Szabó Zoltán (Kramcsák Dominik) 499 (4:0)
Sághy Tamás 561 - Nagy Attila 552 (1:3)
Horváth László 535 - Csinyi Gábor 536 (2:2)