2022.01.27 - Csütörtök
Angelika
-3ºC / 7ºC
Erősen felhős

Csapatban második lett az Adorján SE az országos bajnokságon 2019. November 13. - Szerda 11:10 | Címkék: Adroján, bajnokság, Világbajnokság, uszás, uszó, dobogo, Sport, tehetség

A kaposváriak 9 arany-, 14 ezüst- és 20 bronzéremmel zárták a nemzeti viadalt.

Az elmúlt évek hagyományait követve, kiemelkedően teljesítettek a kaposvári uszonyosúszók a cápa, a serdülő és a junior korosztály országos bajnokságán.

Az 1. MCM-Diamant Adorján SE fiataljai 9 arany-, 14 ezüst- és 20 bronzéremmel zárták a Dunaújvárosban megrendezett viadalt, a csapatversenyben pedig a Mátrai Erőmű Búvárklub mögött a második helyezést szerezték meg.

Részletes eredmények itt.

A dobogó tetejére Lipák Barnabás, Szabó Zsófia és Hargitai Lola Jázmin 2-2 alkalommal állhatott fel, rajtuk kívül Balán Csenge, Juhász Anna és a 4X50 méteres gyors cápa lány váltó nyert aranyérmet. További friss hír, hogy Lengyeltóti Bence és Varga Krisztina is megúszta a szintet a jövő évi világbajnokságra.