Kovács Péter Benedek-Bódor Liliána a hétvégén Horvátországban, Bjelovárban versenyeztek, ahol korosztályuk legmagasabb osztályában, "B" osztályban megnyerték a versenyt latin táncokból!

Mindeközben Kozármislenyben 10tánc Országos Bajnokságot rendeztek, ahol mindkét induló páros korosztályuk legmagasabb osztályában versenyzett.

Bódis Botond-Kiss Flamina Hanna megnyerték az országos tíztánc bajnoki címet "C" gyermek korosztályban! Március 9-10-én Brnoban rendezték meg a Children European Grand Prix idei első állomását, ahol egy hatalmas versenyben a dobogó 3. helyére állhattak fel latin-amerikai táncokból, standard táncokból pedig a 11. helyen zártak rengeteg nemzet és induló páros közül. Felnevezve junior Grand Prixen pedig 42 párból 15. helyen zártak.

Házas Ádám-Paluska Emese "B" junior II korosztályban a döntőbe jutva a nagyon előkelő 5. helyet szerezték meg a 10tánc Országos Bajnokságon! Március 9-n Kisteleken a 10tánc Ranglistán egyetlen X-el lemaradva a döntőről, 7. helyen végzett.

A galéria megtekintéséhez kattintson a képre!

Landi Dominik Balázs-Balassa Bíbor számára a verseny nagyon fárasztó volt, hiszen két helyszínen versenyeztek egy nap, miközben 39 fokos lázzal küzködött a kisfiú. Ennek ellenére "D" osztályban a standard táncokat megnyerték, latin táncokból pedig a 2. helyen végeztek.
Tarcsay Tamás-Landi Lolita "D" ifjúsági standard kategóriában a döntőbe jutva a 6. helyet csípték meg, felnőtt "D" standardben 9, ifjúsági latinban pedig 7 lett.

Köműves Krisztofer-Köműves Dzsenifer pedig "E" junior II korosztályban 2X-re lemaradva a döntőről a 9. helyen végzett, junior I-ben pedig 11. lett latin táncokból.

Szombaton rendezték meg a Látványtánc Területi Bajnokságot Kaposváron, ahol az alábbi eredmények születtek:

LEGMAGASABB A KATEGÓRIÁBAN MINDEN PRODUKCIÓ ARANYAT KAPOTT.

Biczó Lili Love to be lonely című koreográfiájával megnyerte a versenyt!
Perjési Milán-Házas Panna: Kém című koreográfiája aranyérmes lett+ különdíjat kapott!
Bíró Dorotea Miss U című koreográfiája 1. helyezést ért el!
Landi Lolita Életem a jazz című tánca aranyérmet szerzett!

B KATEGÓRIÁBAN:

Jávorszky Mina Réka Carol of the bells című mozgásművészet koreográfiája 1. helyen végzett!
Szenes Hanga Air című kortárs koreográfiájával szintén 1. helyezést ért el!
Horváth Panna Pöttyös Panna koreója megnyerte a versenyszámát!
Landi Dominik Balázs-Balassa Bíbor aranyérmet szerzett Cuba című latin duójával!

EZÜSTÉRMESEK:

Kovács Angéla Úszóbajnok koreográfiája 2. lett és különdíjat kapott!
Rió és 90'es évek című lányformációk. A verseny napjára sajnos lebetegedett egy lány, ezért nagyon büszke vagyok, hogy a helyszínen gyorsan tudtatok reagálni a változásokra és kevésel lemaradva az aranytól szuperül megoldottátok a problémát!!
Balassa Bíbor-Balassa Borostyán: Viszály
Balassa Bíbor: Flashdance- kimagasló teljesítmény hogy egy nap két helyszínen előtte 12 táncot táncolt és fantasztikusan bírta 10 éves létére!
7 Years című trió Jávorszki Mina Réka, Szenes Hanga és Matolcsi Zora előadásában.
Horváth Panna Photograph című modern koreográfiája

3. HELYEZÉS:

Szuperhősök: Kiss Anna, Pósa Réka, Kovács Angéla!
Diószegi Szófia Sangreal című modern koreográfiája!
Március 9-én a Táncpedagógusok Országos Szövetségének elődöntőjén Szekszárdon Biczó Lili bronzérmet szerzett.

Március 2-3-n rendezték meg a Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságot Kaposváron, illetve a Dance Star világbajnokság magyarországi kvalifikációját Nagykanizsán.

EREDMÉNYEINK:

GYEREK II KOROSZTÁLY:

Bódis Botond-Kiss Flamina Hanna: "C" osztályban a latin és standard táncokat is megnyerték.
Landi Dominik- Balassa Bíbor "D" osztályban mindkét táncnemből a 2. helyen végeztek.
Deng Jia Kun-Horváth Panna "E" osztályban standard táncokból a dobogó 3. fokára, latin-amerikai táncokból bejutottak a döntőbe és ott a 4. helyen végeztek.

JUNIOR II KOROSZTÁLY:

Házas Ádám-Paluska Emese első "B" osztályos standard versenyükön a dobogó 3. fokára állhattak fel, latin táncokból pedig a 6. helyen végeztek.
Kovács Péter Benedek-Bódor Lili "B" osztályban latin-amerikai táncokból a 3. helyen végeztek.

IFJÚSÁGI:

Tarcsay Tamás-Landi Lolita: "D" osztályban standard táncokból az elődöntőn és középdöntőn is továbbjutva bejutottak a döntőbe és ott a 6. helyen végeztek, latin-amerikai táncokból pedig a középdöntőig jutva a 8. helyen zártak.
Szabadidőkönyves versenyen az alábbi eredmények születtek:

GYEREK I:

Pásztor Gergő-Salameh Sidra: kezdő latin kategóriában a döntőbe jutott és ott a 3. helyen végzett.
Salameh Sidra lány szóló kategóriában az 5. helyen végzett egy népes elődöntő-középdöntő-döntőt végigvonultató mezőnyben.

GYEREK II:

A legnépesebb mezőny a gyerek II kezdő kategórája volt, ahol 23 lány indult!
Kiss Anna megnyerte ezt a kategóriát első versenyén.
Pósa Réka a népes mezőnyben a dobogó 3. helyére állhatott fel.
Szabó Karolin középhaladó kategóriában döntőbe jutva a 4. helyen végzett.
Fischer Letícia haladó kategóriában ezüstérmet szerzett.

JUNIOR I:

Kovács Angéla 13 lányból megnyerte a versenyt középhaladó kategóriában.

JUNIOR II:

Bánfi-Fischer Antónia haladó kategóriában a dobogó 2. fokára állhatott fel!
Rió című koreográfiájukkal bronzérmet szereztek a lányok.
Március 3-n a Dance Star kvalifikáción Nagykanizsán egy nagyon erős versenyen Biczó Lili lyrical kategóriában Love to be lonely című koreográfiájával a 2. helyet szerezte meg és kvalifikálta magát a Világbajnokságra

Bíró Dorotea a népes és erős mezőnyben a 4. helyen végzett és szintén kvalifikálta magát a Porecben megrendezendő világbajnokságra.

A kiválók eredményekhez Bódis-Nagy Katinka, Regős Ilona, Táibl Eszter és Kovácsné Nagy Zsófia edzők segítették hozzá a gyerekeket!