Az 1. MCM-Diamant Kaposvári Röplabda Akadémia U21-es korosztálya negyedik győzelmét könyvelhette el, miután hazai pályán, 3:1 arányban legyűrte a SzoESE gárdáját.

Egymás után második mérkőzését nyerte a RÖAK-Sport36 újonc együttese: Sántosiné Oláh Edit tanítványai 105 perces csata végén győztek – ugyancsak négy szettben - a Szombathelyi Haladás U21-es csapatának otthonában.

Női röplabda NB II., Nyugati csoport, 6. forduló

1.MCM-Diamant Kaposvári Röplabda Akadémia U21 – Szombathelyi ESE 3:1 (21, 17, -16, 19)

Kaposvár, Kodály iskola. V.: Vígh, Selega.

Kaposvár: Kalmár, Mészáros, Szöllősi, Hegyi, Ullrich, Zsom. Csere: Rucz, Wágner (liberók), Béres, Hock, Váldi, Fehér, Szerecz. Edző: Szelle Dóra, másodedző: Duduka Ingrid.

Szelle Dóra: Gratulálok a lányoknak, amiért csapatként, egységet alkotva tudtak küzdeni, ami több holtponton is átsegítette őket. A győzelmet a mai mérkőzésen bokasérülést szenvedő játékosunknak, Szöllősi Kírának ajánljuk, mielőbbi gyógyulást kívánva.

Haladás VSE/SI U21 – RÖAK-Sport36 Kaposvár 1:3 (23, -22, -16, -18)

Szombathely. V.: Mocsnik, Halász E.

Kaposvár: Grábner, Orczi, Koczka, Matesz, Vajda, Bába. Csere: Száraz (liberó), Nagy R., Sólyom, Tóth E. Edző: Sántosiné Oláh Edit.

Sántosiné Oláh Edit: Enerváltan játszottunk, de a legfontosabb, hogy győzni tudtunk.