Mindössze hét perc kellett a Rákóczinak, hogy megszerezze a vezetést a Gyirmót II ellen. Az NB III nyugati csoportjának harmadik helyezettje Nagy Krisztián góljával került előnybe, majd két perccel később Hujber Tamás is betalált. A gólkirálynak ez volt a szezonbeli 20. találata.

A félidő vége előtt jöttek az újabb kaposvári gólok. A 36. percben Kollega Krisztián gurította el a kapus mellett a labdát, majd Pintér András eresztett el egy távoli lövést, 4-0.

Egy órányi játék után már ötnél tartottak a hazaiak. Egy beadás után Ivancsics szerzett gólt, a 62. minutumban pedig Kollega szerezte meg a második gólját.

A 83. percben a csereként beállt Fonyódi Bálintot vágták fel a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Ivancsics értékesítette. Ez egyben a szezon utolsó találata is volt, Artner Tamás fiai 7-0-ra nyertek a Gyirmót II ellen.