A Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE versenyzői közül Bozsó Sára vett részt vasárnap a Budapest Kupa II. fordulóján, ahol 100 méteres mellúszáson idei legjobb időeredményével győzedelmeskedett, 100 méteres gyorsúszáson pedig csak egy tizeddel elmaradva egyéni csúcsától, 16. lett.

null

Stadler Bence a 2017-es szezon második világkupa fordulóján szállt medencébe az olaszországi Lignano városában. Az első nap 50 méteres uszonyos gyorsúszáson 11. helyen zárt, majd másnap a távok növekedésével egyre előrébb került az eredménylistán, így 100 méteres uszonyos gyorsúszáson 5., végül 200 méteres uszonyos gyorsúszáson megismételve egri teljesítményét most is sikerült elsőként a célba csapnia.

Stadler Bence a junior válogatott keret tagja, aki a nyári tomszki világbajnokságra készül.

A következő uszonyosúszó verseny Kaposváron kerül megrendezésre április 8-án.