2021.11.30 - Kedd
András, Andor
-5ºC / 6ºC
Erősen felhős

Véget ért az Ifjúsági Sportfesztivál 2016. Július 23. - Szombat 16:49 | Címkék: végeredmény, Sportfesztivál, Ifjúsági, Intersport, 2016

Tizenkettedik alkalommal rendezték meg Kaposváron az utánpótlás tornát, ahol a labdarúgás mellett kézilabdában, röplabdában és kosárlabdában is összemérhették erejüket a csapatok.

Most pedig meg is mutatjuk a győztesek listáját, amin nagy örömünkre kaposvári csapatok is szerepelnek.

Labdarúgás:

U14 lány: UKS MILOW KA (POL)
U16 lány: SKARA FC (SWE)

U7-U8: AD Cantolao (PER)
U9: CS LUCEAFARUL CLUJ (ROM)
U10: PMFC (HUN)
U11: DOMBÓVÁR FC (HUN)
U12: LAZ Braunau am Inn (AUT)
U13: SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE (HUN)
U14: STB ACADEMY (ITA)
U15: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA (HUN)
U16: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA (HUN)
U17: GRUND 1986 FC (HUN)

Röplabda:

U10 lány

1. NAGYBAJOM (HUN)
2. RÖAK III. (HUN)
3. RÖAK II. (HUN)

U12 lány

1. TOLDI-RÖAK I. (HUN)
2. RÖAK IV. (HUN)
3. TOLDI-RÖAK II. (HUN)

U14 lány

1. BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL)
2. Ramassetter Vince Ált. Iskola (HUN)
3. RÖAK I. (HUN)

U16 lány

1. GEORGIA NATIONAL TEAM (GEO)
2. Limbazi & Salacgriva Region SS "A" (LAT)
3. RÖAK II. (HUN)

U18 fiú

1. RÖAK (HUN)
2. GEORGIA NATIONAL TEAM (GEO)

Kosárlabda:

U10

1. UZHGOROD (UKR)
2. GYAKORLÓ BOYS (HUN)
3. PVSK (HUN)

U12 lány

1. BAHIRA (UKR)
2. GYAKORLÓ CSIBÉK (HUN)
3. SZÉKELY VÁLOGATOTT (ROM)

U12 fiú

1. DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI (HUN)
2. UZHGOROD (UKR)
3. LVIV (UKR)

U14 lány

1. SZÉKELY VÁLOGATOTT (ROM)
2. GYAKORLÓ CSIBÉK (HUN)
3. BAHIRA (UKR)

U14 fiú

1. LVIV (UKR)
2. UZHGOROD (UKR)
3. MUNKACHEVO (UKR)

U16 lány

1. CAIRO CHAMPIONS (EGY)
2. GYAKORLÓ CSIBÉK (HUN)
3. THE PACERS-WYNT (IND)

U16 fiú

1. PVSK (HUN)
2. KKK DELFINEK (HUN)
3. CSC IASI (ROM)

U18 fiú

1. PVSK (HUN)
2. KKK DELFINEK (HUN)
3. WHAT YOU NEED TEAMWEAR (GER)

Kézilabda:

U10 fiú

1. CHAMPIONS ACADEMY "B" (EGY)
2. KARPATI SPORTISKOLA (UKR)

U12 lány

1. FUSING ELEMENTARY SCHOOL (TPE)
2. KARPATI SPORTISKOLA (UKR)
3. VSK CSÍKSZEREDA (ROM)

U12 fiú

1. EGER SBS (HUN)
2. FUSING ELEMENTARY SCHOOL (TPE)
3. CHAMPIONS ACADEMY "B" (EGY)

U14 lány

1. MINSK (BLR)
2. KARPATI SPORTISKOLA (UKR)
3. JHANGHE JUNIOR HIGH SCHOOL (TPE)

U14 fiú

1. JHANGHE JUNIOR HIGH SCHOOL (TPE)
2. JAKAB KÉZISULI (HUN)
3. HANDBALSCHOOL BRABANT (NED)

U16 lány

1. KARPATI SPORTISKOLA (UKR)
2. HANBALSCHOOL BRABANT "A" (NED)
3. VSK CSÍKSZEREDA (ROM)

U16 fiú

1. SZIGETVÁR (HUN)
2. PALLAMANO SECCHIA RUBIERA (ITA)
3. HANBALSCHOOL BRABANT (NED)

U18 fiú

1. HANDBALL BULLS (NED)
2. DA JIA HIGH SCHOOL (TPE)
3. BALATONBOGLÁR (HUN)

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás