A különböző korosztályok versenyén a hazaiakon kívül öt ország sportolói képviseltették magukat. A 22 megrendezett versenyszámban 572-en álltak rajthoz, köztük a Favorit AC sportolói. Dovigyel Csaba és Lukács Sándor tanítványai a felnőttek között 2 arany- és 1 ezüstérmet szereztek.

A felnőtt nők mezőnyében a 18 éves ifjúsági olimpiai bronzérmes Bajnok Eszter nagy fedett pályás egyéni csúccsal győzött, hármasugrásban pedig a felnőtt országos bajnok mögött idei legjobbjával lett ezüstérmes. A férfiaknál Lukács Máté is elkezdte a fedett pályás versenyszezont.

Nagyon jó erőbeosztással futotta idei első 400 méterét, és magabiztosan utasította maga mögé a 31 fős mezőnyt. A fiatalabb korosztályok is szállították a jó eredményeket. Az ifjúsági fiúknál Székács Máté 14 méter fölé került hármasugrásban, és nyerte is a versenyszámot. Az ifjúsági gátfutók között Csizmadia Gábor nagy egyéni csúccsal lett második, 400 méteren pedig harmadik.