Dudás Dániel a százhalombattai ob-n elért eredményeinek köszönhetően kivívta magának a 2014. december 12-15-én Katarban, Dohában megrendezésre kerülő Rövidpályás Világbajnokságon való rajthoz állás jogát.

A Rövidpályás Nyílt Országos Bajnokságon Százhalombattán elért eredmények :

Első nap: Kaposvári Cápák Úszó és Búvárúszó Egyesület válogatott versenyzője Dudás Dániel 400 m-es gyorsúszásban és 200 m-es vegyes úszásban jutott döntőbe , 400 m gyorsúszásban ezüstérmet szerzett, Bernek Péter töbszörös EB dobogós úszó mögött Cseh Lászlót megelőzve. 200 m-es vegyesúszásban hetedik helyen ért célba.

Második nap 100 m-es vegyesúszásban negyedik, 50 m-es pillangóúszásban kilencedik helyen végzett.

Harmadik nap 1500 m-es méteres gyorsúszásban magyar bajnoki második helyezett lett szoros küzdelemben szintén Bernek Péter mögött. 200 m-es gyorsúszásban a döntőben nyolcadik helyen végzett.

A Kaposvári Sportközpont és Sportiskola versenyzői Bizvurm Bence, Paluska Petra, Varga Dominika, Balogh Vivien is egyéni rekordokat állított fel a versenyen.