A Rákóczi az F csoport első fordulójában Zalaegerszegen szenvedett 1-0-s vereséget, a második játéknapon pedig az NB I-es Paks vitte el a pontokat 4-1-es sikerével. A Fradi először 1-1-es döntetlent játszott a tolnaiak vendégeként, majd hazai pályán két góllal legyűrte a ZTE gárdáját.

Most pedig kövessék velünk a harmadik forduló mérkőzését:

• 09:43:18

Kövessék velünk a mérkőzést percről percre 18 órától!

• 17:54:34

Jó estét kívánok a KaposPont minden kedves olvasójának.

• 17:54:53

A Ferencváros otthonában kell helyt állnia Márton Gábor csapatának a Ligakupa harmadik fordulójában.

• 17:59:19

Meg is vannak már a mérkőzés kezdőcsapatai. A Fradinál a Jova - Haris, Havojic, Bosnjak, Mateos - Dilaver, Nagy D., Nalepa, Lamah - Böde, Lauth csapat kezd.

• 18:02:02

Míg a Rákóczinál a Somodi - Hadaró, Bank, Kovács O., Kiss M. - Albert, Király, Lakatos, Kozics, Kovács T. - Luka Dominic 11 futhat ki a pályára.

• 18:03:34

A játékvezető Nagy Róbert, míg a segítői Demeter János és Punyi Gyula lesznek.

• 18:04:53

A kezdőcsapatok alapján a Fradi kicsit komolyabban veszi a mérkőzést, azonba reméljük, hogy a fiatalokkal teletűzdelt Rákóczinak sikerül megnehezíteni a dolgukat.

• 18:06:15

Ebben a pillanatban pedig el is kezdődött a mérkőzés. Hajrá Rákóczi!

• 18:10:09

Megvolt a mérkőzés első kapuralövése is: Albert lőtt egyet 25-ről, de nem volt veszélyes.

• 18:14:46

Ismét veszélyeztet a Rákóczi: Hadaró cselezte be magát a 16-oson belülre, de menteni tudtak a védők.

• 18:20:40

Csere

Egy kényszerű csere a Fradinál: David Mateos helyett Batik Bence érkezik.

• 18:21:41

Utána meg majdnem megszerzi a vezetést a Fradi: Lauth vezethette rá egyedül Somodira a labdát, el is lőtte, de nagyot védett a Rákóczi kapusa.

• 18:22:20

A szöglet után pedig Havojic lőhetett rá egy kipattanót, az azonban fél méterrel fölé ment.

• 18:24:37

Újabb kaposvári próbálkozás, Kozics lövése azonban mellé ment.

• 18:26:08

Csere

Nem indul jó a meccs a Fradinak: 20 perc után itt a második kényszerű csere is, Lamah helyett Somalia a pályán.

• 18:27:38

Egyelőre nem minden idők legjobb Fradi-Rákócziját láthatjuk. Sajnos.

• 18:29:41

Böde lőhetett 5 méterről, Somodi azonban most is jó helyen volt. Marad a 0-0.

• 18:36:32

Ezekben a percekben mindkét csapat a labdatartásra koncentrál. Ami azt jelenti, hogy nem történik semmi se.

• 18:39:48

A csoportunk másik mérkőzését, a Paks - Zalaegerszeg meccset tegnap rendezték, ahol 2-0-ra is vezetett már a Paks, de a vége 2-2-es döntetlen lett.

• 18:40:22

Kapufája már van a Fradinak. Egy szabadrúgás után Dilaver fejelt, ami aztán a lécen csattant.

• 18:44:57

Irányítja a mérkőzést eddig a Ferencváros, de helyzetekben ez nem mutatkozik meg.

• 18:45:17

Sárga lap

Itt a mérkőzés első sárgája: Kovács Olivér rántja vissza Nagy Dánielt.

• 18:49:31

Sárga lap

Sárgákkal már jól állunk. Kovács Tamás is kapott egyet az imént.

• 18:51:18

1 percet hosszabbít a játékvezető az első félidőben.

• 18:52:40

Félidő

Ami végre le is telt. Egy borzalmas első félidő után 0-0-val vonulhatnak az öltözőbe a csapatok. Reménykedjünk egy jobb folytatásban.

• 19:08:09

Félidő

A csapatok már felsorakoztak a folytatásra. Hátha jobb lesz a mérkőzés!

• 19:10:42

Csere

A félidőben cserélt mindkét edző. A Rákóczinál Kovács Tamás és Kiss Márton ment le, helyükön pedig Zsdrál és Földes játszik. A Fradinál pedig Lauth helyett érkezett Popov.

• 19:11:10

Sárga lap

Közben pedig Király buktatásáért kapott egy sárgát Nalepa.

• 19:11:26

Gól

Vezet a Fradi!

• 19:12:47

Gól

Popov lépett ki a védők szorításából és 15-ről a kapuba vágta. 1-0.

• 19:15:37

Az 53. percben Batik fejelhetett tisztán, de Somodi magabiztosan fogta a labdát.

• 19:18:31

Ismét a Fradi és ismét Popov veszélyeztet. 20 méterről leadott lövését azonban ki tudta ütni Somodi.

• 19:18:53

Gól

A szögletből viszont megszerzi a második gólját a Fradi.

• 19:19:26

Gól

A beívelt labdára Nalepa érkezett jól és 9 méterről bebelsőzte a labdát. 2-0.

• 19:21:27

Ismét Popov, egy kicsivel hosszabban tolta meg a labdát, így Somodi még menteni tudott.

• 19:22:21

Csere

Cserél a Rákóczi: Kovács Olivér helyén Nagy Krisztián.

• 19:23:30

Újabb hazai helyzet: Böde lőtte az égbe a labdát 15 méterről.

• 19:24:46

Futószalagon jönnek a ferencvárosi helyzetek: most Havojic védését fogta Somodi.

• 19:25:33

Csere

Dilaver helyére Nagy Ádám érkezik a Fradiban.

• 19:29:25

Jovának kellett védenie a Király éles szögből leadott lövése után. Mindez a 67. percben.

• 19:30:15

Gól

3-0...

• 19:32:00

Gól

Egy Fradi helyzet után a kapufán csattant a labda, ami Popov elé került, ő jól vette észre középen Bödét, akinek csak a kapuba kellett pofoznia a labdát. 3-0.

• 19:32:35

Csere

Luka Dominic helyett Karacs Roland a pályán.

• 19:33:16

Nagy célozta meg a jobb alsót, de Somodi megfogta.

• 19:36:20

Csere

Albert helyett pedig Hampuk a Rákócziban.

• 19:39:07

Csere

A cserékről szól most a mérkőzés: Haris helyett Valencsik érkezik.

• 19:40:28

Még egy bő negyedóra a mérkőzésből.

• 19:42:56

Végre egy Rákóczi helyzet is: Földer lőtt egy erőteljeset 20 méterről. Jovának viszont nem okozott gondot.

• 19:46:56

Sárga lap

Földes Milán kap sárgát a 84. percben.

• 19:52:30

Király került helyzetbe a második félidő utolsó percében, de Jova most is jó helyen állt.

• 19:55:08

Most már leginkább mindkét csapat azt várja, hogy vége legyen a mérkőzésnek. Sokat már nem is kell erre várni.

• 19:57:22

Nagy Róbert pedig véget vet a mérkőzésnek. A második félidőben helyenként már focit is láthattunk, sajnos azt is inkább a Ferencvárostól. Így a végére kijött a két csapat közötti különbség és a végén 3-0-ás vereséget szenved a Rákóczi.