Már a második fordulót rendezték a Ligakupa F csoportjában, ahol a Kaposvári Rákóczi, az NB I-es MVM-Paksot fogadta. Az első félidőben hamar megszerezte a vendégcsapat a vezetést Gévay révén, majd pedig a hosszas küzdelem végén a félidő csattanója is a paksiaké lett, hiszen Bor gólja után 2-0-ás vendég vezetéssel mehettek az öltözőbe a csapatok.

A második félidő mindkét oldalon cserékkel indult, de ez nem törte meg a Paks lendületét, ugyanis Kesztyűs és Bartha góljai után már 4-0 állt az eredményjelzőn. A Rákóczinak azért futotta egy becsületgólra, amit a korábbi válogatott Vermes Krisztián szerzett, igaz ekkor már Kovács Gábor piroslapja miatt emberelőnyben játszottak a hazaiak.

A kaposvári zöld-fehérek így két meccs után, két vereséggel állnak az F csoport utolsó helyén.