Sokat dolgoztak, majd élesben bizonyíthattak az elmúlt időszakban a Crystal SC versenyzői. A kaposváriakra komoly feladat várt a ritmikus gimnasztika területi döntőjén, majd a vidékbajnokságon is. A Pécsen megrendezett regionális diákolimpián a lányok nyolc első helyet szereztek. A felnőtt korosztályban Kárpáti Kitinek nem volt ellenfele: a sportolónő karikával, buzogánnyal és összetettben is a legjobbnak bizonyult

A 2007-2008-ban születettek között Szűcs Boglárka állhatott fel a dobogó tetejére. A junior korú Márvai Csenge labdával nyert. A serdülők között Rácz Dorottya teljes sikerrel fejezte be a versenyt: karikával, labdával és összetettben is aranyérmes lett.

És még nem volt vége a sikersorozatnak: a kaposváriak három egyéni összetett és egy csapat aranyéremmel zárták a vidékbajnokságot Mogyoródon. Rácz Dorottya, Takács Dalma, Kárpáti Kitti és a junior csapat egyaránt a legjobbnak bizonyult.

A Crystal SC a látványtánc magyar bajnokságon is halmozta az érmeket, ez is szóba kerül videónkban: