A 6-7 éves lovak között a mezőhegyesi Krucsó Szabolcs bizonyult a legjobbnak Georgie’s Valentinnel. Az ifjúsági korú párosok elődöntőjét a szerb Ivana Markovic nyerte meg. A bronz körben Szekeres Ágota (Equest-Sport LC), az ezüst körben pedig Varga Balázs (Kabóka Kft.) volt a legügyesebb és a leggyorsabb.

A legrangosabb szám, az arany kör első fordulójára 36-an neveztek, és a tavalyi győztes Tóth László szerezte meg az első helyet Isti nyergében. A Toll ’96 Kft. Lovas SK sportolója magabiztosan, több mint három másodperces előnnyel hódította el az első helyet Marton András és a szlovák Marian Stangel előtt.

A háromnapos viadal programjában összesen 18 versenyszám szerepel, a legjobbak között csaknem 25 ezer eurót osztanak szét. A belépés ingyenes, a közönség hat nemzet 150 párosát láthatja a helyszínen.