siófok

Jobban kezdte a mérkőzést a somogyi együttes, a találkozó első részében rendre nálunk volt az előny. A 8. percben 6-3-ra, hét perccel később pedig 11-8-ra vezetett már csapatunk. A folytatásban elkapta a fonalat a Loki, és egy 7-1-es rohammal fordítani tudott. Egy félidőnyi játék után 15-13 állt a táblán.

A térfélcsere után hamar egyenlített az SKC, és lányaink tartották a lépést ellenfelükkel az 1200 néző előtt. 21-21 után négy hazai gól következett, de még innen is felálltak a mieink, így ismét csak a hajrára maradt a döntés. A Debrecen a végén jól védekezett, sikerrel támadott, és Kudor vezérletével végül kiharcolta a 31-28-as győzelmet.

DVSC-TVP–Siófok KC-Galerius Fürdő 31–28 (15–13)

Debrecen, 1200 néző. V: Baranyi, Szloska

DVSC: Lajtos - Slakta 4, Sopronyi 5, Kudor 7, Ábrahám 3, Siska 4, Szilágyi Á. 3 Csere: Valovics 1, Karnik Sz 1 (1), Barna 1, Karalyos, Smisik 2. Vezetőedző: Varga József.

SIÓFOK: Pastrovics  - Lukács 7, Szamoránsky A. 4, Németh Cs., Deáki 1, Bogdanovic 7, Erdősi 2.Csere: Futaki (kapus), Léránt 4, Dajka 1, Szalai, Drávai 2. Vezetőedző: Golovin Vlagyimir.