szécsi

Harmadszorra nem sikerült. A sorsolásnak köszönhetően egy hét alatt háromszor játszott egymással a Kaposvár és a Honvéd. A vízilabdázók a Magyar Kupában a négy közé jutásért vívtak párharcot, amelyből a Kaposvár került ki győztesen. A bajnoki találkozón aztán ott folytatta mindkét csapat, ahol abbahagyta, a házigazda somogyiak jó játékkal elhúztak 3-0-ra az első negyedben.

Ezt követően rendezte sorait a fővárosi gárda, és Szécsi kiállítását követően már a védekezés sem működött olyan hatékonyan kaposvári részről, a fórokat pedig csak a Honvéd váltotta gólra. 4-4 volt a félidő, a harmadik etapban csupán egyetlen találat született, azt a vendégek szerezték.

Az utolsó negyed közepéig volt esélye a kaposváriaknak, akkor azonban Kiss Gergely vezérletével robbantott a Honvéd és végül 10-7 arányban nyert.