Az elődöntő első helyét végül a korábbi többszörös magyar bajnok Horváth Balázs szerezte meg Sándor Balázs előtt.

A 2012-es országos bajnokság bronzérmese, a hazai környezetben szereplő Szabó Anita, Very-N páros hibátlan lovaglással, a hetedik helyen kezdte meg a hétvégi küzdelmeket. Az ezüst körben Sohajda Júlia volt a nyitó szám legjobbja, a bronz körben pedig Márki Zoltán nyerte a középdöntőt.

Vasárnap már a döntők következnek a Pannon Lovas Akadémián, a programban hét versenyszám szerepel, a legjobbak között 25 ezer eurót osztanak szét. a Turi Józsdef emlékverseny 14,30 órakor kezdődik.

Mesterek Tornája nemzetközi díjugrató verseny. Kaposvár, Pannon Lovas Akadémia.

Arany kör, elődöntő (35 induló): 1. Horváth Balázs (Airvent LK, PM Jumping Lady nevű lován) 0 hibapont - 32,02 másodperc, 2. Sándor B. (Sándor Lovasfarm Kft., Caloosa Hatchee n. l.) 0 - 32,09, 3. Búza (Jumping LK, Contact n. l.) 0 - 32,50.

Ezüst kör, elődöntő (34): 1. Sohajda Júlia (Díva sport LK, Pepita n. l.) 0 - 55,62, 2. Horváth B. (Airvent LK, Frederik nl. l.) 0 - 55,94, 3. Gombos L. (Kincsem Lovaspark SE, Enrique n. l.) 0 - 57,47.

Bronz kör, középdöntő (27 induló): 1. Márki Zoltán (Pasaréti Honvéd LSE, Gavallér n. l.) 0 - 26,53, 2. Imre B. (Dénesmajori LC, Szindi n. l.) 0- 26,79, 3. Markó (Totál Szervíz Kft., Formás Rubint n. l.) 0 - 27.78.

Címkék: nemzetközi díjugrató verseny, Pannon Lovas Akadémia, Mesterek Tornája, , Kaposvár, sport