A kaposvári együttes a jó formában lévő osztrák Posojilnica otthonában lépett pályára, és az első két szettben gyűjtött annyi pontot, ami egy játékrész megnyeréséhez elegendő lett volna. A házigazda a folytatásban is kézben tartotta a mérkőzést, és végül 67 perc alatt  magabiztosan nyert 3:0 arányban.

Demeter György: Sajnos egyáltalán nem boldogultunk a hazaiak nyitásaival, így lényegében játék sem alakult ki a pályán. A remek formában röplabdázó házigazda meggyőző fölénnyel győzött le minket.

Férfi röplabda Közép-európai Liga, 9. forduló

Posojilnica Aich/Dob - Fino Kaposvár SE 3-0 (13, 12, 16)

Bleiburg, 500 néző. V.: Seifried, Globacnik.

Posojilnica: SATLER 4, GRUT 11, Hruska 5, Kosl 9, WLODARCZYK 18, Reiser 6. Csere: Kross (libero), Csoma 2, Petkov. Vezetőedző: Bogdan Kotnik.

Kaposvár: Juhász P. 6, Magyar B., Geiger 8, Kovács Z. 2, Dávid Cs. 6, Gergye 7. Csere: Dömötör (libero), ifj. Laszczik. Vezetőedző: Demeter György.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:4, 16:5, 12:21, 24:13. II. játszma: 8:4, 16:8, 21:11, 24:12. III. játszma: 8:5, 16:10, 21:13, 24:16.

Címkék: Posojilnica, idegenbeli, vereség, Fino, röplabda, sport