2022.01.28 - Péntek
Károly, Karola

Tájfutás a golfpályán 2012. November 21. - Szerda 16:18 | Címkék: Thermál Kupa, golfpálya, ranglistaverseny, Somogyiak, Sport, tájfutás

Csaknem kétszázan vettek részt az elmúlt hétvégén megrendezett Thermál Kupa regionális tájfutó ranglistaversenyen, és ezúttal is jól teljesítettek a somogyiak.

Az indulók a két nap alatt összesen négy rövidtávú futamot kellett teljesíteniük a bükfürdői golf-pályán, illetve Sárvár belvárosában, és az összesített eredmény alapján hirdettek győzteseket. A Taszár Honvéd SE tájfutói közül Müller Balázs, Müller Olga és Barát Imola egyaránt aranyérmes lett korcsoportjában.

Horváth Zoltán és Horváth Karina a harmadik, Makai Klára pedig az ötödik helyet szerezte meg.