A 23 éven aluliak utánpótlás bajnokságán Czebei esélyeshez méltóan biztosan nyert egy hajráversenyen 1500 méteren, majd 5000 méteren is a legjobbnak bizonyult.

Lukács Máté két ezüstérmet gyűjtött be: 400 méteren a felnőtt EB-ezüstérmes vetélytársa mögött szoros versenyben lett második, majd 200 méteren is a dobogó második fokára állhatott fel. A juniorok versenyében Szabó Márk a diákolimpiai döntőhöz hasonlóan 100 méteren és távolugrásban nyert bajnokságot. Két elsősége mellé még a 200 méteres síkfutás ezüstjét is hazahozta Somogyba.

Az ifjúságiak között Hideg Regina 3000 méteren második, 1500 méteren pedig harmadik lett. A Favorit MG Produkt AC Kaposvár sportolói összességében minden várakozást felülmúlva szerepeltek.

Címkék: Favorit MG Produkt AC Kaposvár, érmek, országos bajnokság, atlétika, ifjúsági, sport