Újabb nagyszerű sikereket értek el a Kaposvári Sportiskola korosztályos válogatott úszói. Pataki Fanni három szám után is a dobogóra állhatott a Százhalombattán megrendezett rövidpályás országos bajnokságon. A sportolónő az első napon 50 méteres gyorsúszásban második, 100 méteren pedig harmadik lett, és az erős mezőnyben csak felnőtt Európa-bajnokok előzték meg. 50 méteren Jakabos Zsuzsanna, 100-on pedig Verrasztó Evelyn csapott elsőként a célba. Fanni a záró napon is igazolta klasszisát: az 50 méteres pillangóúszó szám végén a harmadik helyet érdemelte ki. Ifjabb Kovács László vezetőedző másik tehetséges tanítványa, a szintén válogatott Dudás Dániel egy értékes döntős helyezéssel tette le a névjegyét az első versenynapon, majd 400 vegyesen úgy lett ezüstérmes, hogy mindössze az olimpiai ezüstérmes, világbajnok Cseh László előzte meg! Ráadásul ő volt az egyetlen vidéki úszó a döntőben.

Címkék: Pataki fanni, Sportiskola, kaposvári, Dudás Dániel, úszás