Zala megye nyílt, normál távú bajnokságán kategóriájában Schmal Kinga első, Marton Péter, Schmal Petra és Schmal Gabriella második, Horváth Zoltán, Szabados Magdolna és Horváth Karina pedig harmadik helyezést ért el. A Mecsek térségében megrendezett Igaz Béla emlékversenyen Barát Imola az első, Galambos Erika pedig a második helyen végzett. Zala nyílt, rövid távú bajnokságán hét első, öt második és négy harmadik hely jutott a somogyiaknak. A somogyi bajnokságon nyolc kaposvári, illetve taszári versenyző állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A taszáriak sportolója, Galambos Erika a közelmúltban két angliai tájfutó-eseményen is részt vett. A London belvárosában rendezett City-futáson kategóriájában a 60 induló közül a 7. helyen végzett, csak brit futók előzték meg, egy ultrasprint-futamon pedig a 12. helyen zárt.