A Középületkivitelező Adorján SE fiataljai közül Pamuki Dávid 400 gyorson remek egyéni csúccsal a negyedik helyen ért célba. 100 gyorson 10. lett, ezután viszont sérülés miatt vissza kellett léptetni a további küzdelmektől. Hamlin Benjamin 100 mellen a 10. helyet érdemelte ki.

A Kaposvári Sportiskola színeiben szereplő Gilincsek András 200 pillangón nyolc tized másodperccel maradt le a döntőtől, de nyolc másodpercet javított saját egyéni rekordján. Berzeviczi Marcella és Szerecz Dalma ugyancsak élete eddigi legjobbját úszta. A Ledniczky Márk, Zóka-Váczy Barnabás, Bizvurm Bence, Tóth Ádám összeállítású 4X200 méteres fiú gyorsváltó a nyolcadik helyet szerezte meg.

Az ob-n 56 egyesület több mint 600 úszója szállt vízbe.

Címkék: döntős helyezések, gyermek korosztály, országos bajnokság, Adorján SE, úszás, sport