Az anyagi gondoktól gyötört somogyiak az első tíz percben tulajdonképpen akkor szereztek kosarat, amikor akartak, és 36-19-re nyerték az első negyedet. A folytatásban sokat vesztett lendületéből a KKK, így a hazaiak fokozatosan felzárkóztak. A nagyszünetben így is 42-51 állt a táblán. A fordulást követően a nógrádiak egyszer felzárkóztak hat pontra, ezután azonban Wilson tripláival újra megnyugtató lett a vendégek előnye. A feszült záró negyedben a somogyiak 16 ponttal elléptek, és végül tíz pontos, 99:89 arányú, teljesen megérdemelt győzelmet arattak. Werner 24, Soós 22, Cunningham pedig 21 pontig jutott. Fekete Ádám legénysége végig komolyan vette a mérkőzést, és a decemberi hazai találkozóhoz hasonlóan igazolta a papírformát. A KKK szombaton 18 órakor a Nyíregyháza elleni itthoni mérkőzésen folytatja bajnoki szereplését.

Címkék: Salgótarján, pontvadászat, győzelem, KKK, kosárlabda, sport