A fiatal kaposvári együttest valószínüleg nem csak a nagy hőség vielte meg, hanem a hosszú szezon is. A bajnokság utolsó hazai meccsén a fiúk nem tudták megismételni korábbi jó teljesítményüket. A KVK az első negyedet még egy góllal nyerte, a második pedig 4-4-es döntetlennel zárult. A folytatásban a fővárosiak lassan, de biztosan játékba lendültek, és végül 16:12 arányban megnyerték a gólokban gazdag összecsapást.

kvk-mafc

A kaposvári csapatban Dodog 3, Illés, Juhász-Szelei és Maár pedig 2-2 gólt szerzett. A kaposváriak a tabella harmadik helyét foglalják el a záró forduló előtt, a fővárosiak pedig a második helyen tanyáznak. A KVK az utolsó játéknapon Egerben száll vízbe, aztán jöhet a nyári pihenő.