A veretlen éllovas a rájátszás legutóbbi rangadóján a gyenge első félidő után tíz ponttal nyert a Kapospalst Mágusok ellen.
A forduló rangadóján a listavezető a piros mezes trónkövetelőt fogadta. Az első félidőben jobban teljesített a Mágusok KK, így megérdemelten szerzett hét pontos előnyt a nagyszünetre.

A Mágusok rutinos játékosa megérezte, hogy nem lesz könnyű a folytatás. A térfélcsere után a Fiat KK pontosabban játszott, és 14 ponttal megnyerte a harmadik negyedet. A záró tízpercben is jobb volt az éllovas, így végül 92:82 arányú győzelmet aratott. A győztes csapatban Horváth 31, Fodor 20 pontig jutott, a túloldalon Babócsai 27 pontot szerzett.

Hajduk Attila legénysége 16 mérkőzés után is őrzi veretlenségét és első helyét. Második a címvédő Tüskevár, harmadik pedig a Kaposplast Mágusok együttese. Folytatás szombaton a Táncsics gimnázium sportcsarnokban.

Címkék: Hajduk Attila, Fiat KK, Mágusok KK, kosárlabda, sport