Harmadik mérkőzését is megnyerte a BITT Kaposvár együttese a női röplabda NB I. középszakaszában.

A feljutásért küzdő kaposvári lányok a Veszprém és Eger legyőzése után harmadik ellenfelüket is megverték a középszakaszban. Mészáros Péter együttese nagy csatában nyerte meg az első játszmát 25:23 arányban, majd egyenlített a jól szerváló házigazda. A harmadik és a negyedik szettben a BITT egységes, jó játéka meghozta a titkon várt sikert: Kondorék magabiztosan zsebelték be az újabb sikert. A csapat így három forduló után is veretlen. Vasárnap 18 órakor a veszprémi mérkőzés következik a sorban, a találkozót élőben közvetíti a kapos.hu internetes portál.

Mészáros Péter vezetőedző: Gratulálok a lányoknak! A csapat átérezte a mérkőzés fontosságát, és amikor nagyon kellett, mindenki odatette magát. Remélem, folytatni tudjuk majd a jó sorozatot a Veszprém ellen is.

Nyíregyházi Főiskola - BITT Kaposvári NRC 1:3 (-23, 19, -14, -16)

Nyíregyháza, 100 néző. V.: Elsik, Hóbor.

Kaposvár: Pálfy, Rák, Harmath, Czmerk, Kondor G., Kondor T. Csere. Csitári (libero), Horváth P., Horváth Zs. Vezetőedző: Mészáros Péter.