Négyből négy. Ez a kaposvári kung fu-sok mérlege a közelmúltban rendezett zalaegerszegi kickboxing Európa-kupán. Márton László négy tanítványa szerepelhetett a rangos versenyen, akik mindannyian éremmel zártak. A fiataloknak ráadásul ez volt életük első megmérettetése, ami még inkább felértékeli az elért eredményt.

Rangadóval zárta az évet az NBII-es kosárlabda-bajnokság nyugati csoportjában szereplő Tigris KK. Az együttes a bajnoki versenyfutásban közvetlen riválisnak számító PEAC-Pécs gárdáját fogadta a 10. fordulóban. A két csapat összecsapása hosszabbításba torkollott, melyből a pécsiek jöttek ki jobban.

Újabb sikeres esztendőt tudhat maga mögött a Kaposvári Sportközpont és Sportiskola úszó szakosztálya. Az egyesület év végi rendezvényén az idény legjobbjainak köszöntéséről sem feledkeztek meg a szervezők, valamint a 2016-os célok is szóba kerültek.