Kaposvári KK - Sopron KC2013. November 15. 17:44

• 17:44:38

Köszöntöm az olvasókat! Hamarosan kezdődik a Kaposvári KK - Sopron rangadó a bajnokság 8. fordulójából, szurkoljanak velünk!

• 17:57:48

Sajnos a mai napon nem számíthat Puljko játékára a szakmai stáb, a csütörtöki edzésen szerzett sérülése miatt.

• 18:02:18

Az első kosarat Chism szerzi, erre Thompson válaszol egy távoli bombával. 2-3.

• 18:02:46

Chism bevág egy hármast is, de Barovics egyenlít. 5-5.

• 18:04:11

Thompson két jó büntetője után Hinnant sem hibázik a vonalról. 7-7.

• 18:06:42

Thompson nagyon bekezdett, kétszer is eredményes volt az elmúlt percben. 7-11.

• 18:09:08

Hinnant dob szép hármast, azonban Ruják könnyű kosarat szerez az ellentámadásból. 10-13.

• 18:10:36

Barovics fejez be egy újabb soproni akciót, majd Thompson zsákolását követően időt kér a KKK. 10-17.

• 18:13:33

Hendlein szerzi meg első kosarát a meccsen, amit rögtön megtold egy zsákolással is. 14-17.

• 18:16:48

Chism pontos büntetői után Kiss K. tüzel remekül távolról, visszavesszük a vezetést. 19-17.

• 18:19:22

Hendlein négy pontot szerez zsinórban, majd Chism emel be egy tempót. 25-17.

• 18:21:03

Az első negyed utolsó dobása kimarad, szenzációs 15-0-ás rohanással zártuk az első periódust.

• 18:24:07

Chism óriási blokkjával indul újra a játék, Fodor pedig szép befutás után eredményes. 27-17.

• 18:26:14

Barovics töri meg a soproni gólcsendet, de Hinnant rögtön válaszol. 29-19.

• 18:28:47

Fodor újabb kosara után Thomas szerez labdát és könnyű ziccert dobhat. 31-21.

• 18:30:20

A csereként beálló Horváth két támadólepattanót is szedett, a második esélyből Fodor talált be ismét. Soproni időkérés. 33-21.

• 18:32:20

Thomas hint egy hármast, majd a remekül beszálló Horváth ezúttal kosarat is szerez már. 35-24.

• 18:34:00

Hendlein szép kosarára egy hármassal válaszol a Sopron, ezúttal Ruják. 37-27.

• 18:36:27

Két percnél is kevesebb van vissza az első félidőből, mikor Dénes duplájával és Thomas triplájával zárkóznak a vendégek. 37-32.

• 18:39:32

Fodor dobja át Thompsont, majd ugyanő megteszi ezt a védőjével. 39-34.

• 18:40:43

Az utolsó szó a félidőben Rujáké, a dudaszó pillanatában elengedett kosara jó. 39-36.

• 18:41:26

Három pontos előnnyel várhatjuk a folytatást, ami lehetne több is, ha a végén jobban koncentrálunk.

• 18:41:51

A két legjobb dobó Hendlein és Thompson, 10 illetve 13 ponttal.

• 18:59:09

Ruják duplájára Hinnant szép tempója a válasz, majd újra a soproni irányitó talál be. 41-40.

• 19:00:04

Hendlein és Barovics egyaránt a palánk alól eredményesek, akárcsak Hinnant, aki lemásolja az előző dobását. 45-42.

• 19:02:40

Thompson kettese után Chism zsákol hatalmasat, aki ezután labdát szerez védekezésben, de utána támadóhibát követ el. 47-44.

• 19:05:10

Chism dupláját követően Thomas talál be távolról. Egy véleményes fault után Barovics kihagyja mindkét büntetőjét. 49-46.

• 19:07:29

Fodor a legjobbkor dob hármast, de Barovics javítja a hibáját egy szép horoggal. 52-48.

• 19:09:02

Fodor ezúttal egy büntetőt értékesít csak, majd Thomas a harmadik tripláját is bevágja. 53-51.

• 19:11:52

Hinnant és Jancsikin triplája után rögtön időt kér a vendég csapat, kicsit újra meg tudtunk lépni. 59-51.

• 19:14:22

Molnár első kosara Chism talál be kiszorított helyzetből, ez a záró momentum a harmadik negyedben. 61-53.

• 19:15:21

Egy negyedre vagyunk attól, hogy a tabellán előttünk helyet foglaló Sopront is legyőzzük.

• 19:19:02

Hinnant dobta rá Ruják hátára a labdát a bedobás után és ziccerezhetett, aki még fautolta is ráadásul. 64-53.

• 19:19:58

Thompson két büntetője után indulásból is betalál. 64-57.

• 19:21:43

Chism könnyű kosarát követően Ruják két büntetője a helyén. 66-59.

• 19:25:15

Hendlein talál be újra hosszú csend után, majd Dénes büntet meg egy eladott labdát. 68-61.

• 19:28:02

Hendlein ismét eredményes, hogy aztán mindkét csapat elrontsa a maga támadását. Vendég időkérés 4:25-tel a vége előtt.

• 19:30:46

Hendlein húzza a csapatot az utolsó negyedben a pontjaival, ehhez Jancsikin egy újabb hármast tesz hozzá. 75-61.

• 19:31:41

Hendlein oszt ki egy hatalmas sapkát Thompsonnak, aki ezután egy tempót értékesít. Hazai időkérés, még három perc van vissza. 75-63.

• 19:34:34

Két percen belül vagyunk már mikor Fodor szép passzát Hendlein húzza be, megvan a mérkőzés. 77-63.

• 19:37:24

Dénes kozmetikázik az eredményen egy visszatett labdával, majd már az utolsó percen belül Barovics tesz fel ziccert. 77-67.

• 19:38:47

Hendlein büntetői után Thomas még dob egy tempót, ezzel zárul a mérkőzés. 79-69-re győztünk, megvan sorozatban az ötödik sikerünk!