Pécsi MFC - Kaposvári Rákóczi2013. Október 26. 15:51

• 15:51:12

Köszöntöm a sportbarátokat, néhány perc múlva kezdődik a dél-dunántúli futballrangadó! Tartsanak velünk!

• 15:51:39

Nagyszerű idő Pécsen, viszont kevés a néző, nem vagyunk ezren.

• 15:52:44

A Rákóczi összeállítása: Ranilovic - Okuka, Kovács O., Zámbó - Pavlovic, Babic, Addo, Bőle, Balázs B. - Oláh, Markus.

• 15:56:55

A játékvezető Vad II István lesz.

• 16:00:41

A PMFC összeállítása: Dibusz - Fodor, Balogh B., Romic, Uzoma - Szatmári, Koller, Frőhlich, Mohl - Grumic, Rácz F.

• 16:01:46

A pécsiek kezdik a mérkőzést.

• 16:04:40

A két csapat a napokban a Ligakupában találkozott egymással, méghozzá egy hét alatt kétszer: Pécsen a PMFC győzött 2–0-ra, Kaposváron a

• 16:04:58

Rákóczi FC 2-1-re.

• 16:05:39

Szolid mezőnyjáték az első percekben.

• 16:08:15

A Pécs a 13., a Kaposvár a 16. a tabellán.

• 16:10:32

A 8. percben Addo harcolt ki szabadrúgást 23 méterre a pécsi kaputól. Kovács O. lövése után Dibusz védett.

• 16:13:33

Tűzijáték a kaposvári kapu előtt, de sikerül felszabadítani.

• 16:14:58

Szatmári tette középre a labdát, Grumic lövése után Kovács O. a gólvonalról mentett, Mohl pedig a bal sarok mellé durrantott.

• 16:19:19

Picit aktívabb a Pécs, de a Rákóczi támadói is mozgolódnak...

• 16:21:51

A 20. percben Balogh Béla kapott sárga lapot. A játékvezető próbál gátat szabni a rugdosódásnak.

• 16:26:51

A 24. percben Addo lőtt jobbról, 10 méterről a kapu fölé.

• 16:28:07

Elfogyott a nézők türelme, gúnyos taps és szép volt, fiúk" kiáltás a sokadik elrontott passz után...

• 16:31:16

Újabb sárga lap: a 29. percben Grumic sárgult be.

• 16:33:32

A 31. percben Mohl találta telibe a kapufát egy 25 méteres szabadrúgás után.

• 16:35:33

A 33. percben Frőhlich lőtt 18 méterről fölé.

• 16:38:15

A 36. percben, kaposvári kontra végén Oláh passzolt Bőle elé, aki 17 méterről a kapu fölé tekerte a labdát.

• 16:44:05

A 41. percben Bőle kapott sárga lapot.

• 16:44:44

A 42. percben Markus adta el a labdát a pécsi tizenhatos előtt, a gyors hazai támadás végén Koller elől mentett Ranilovic kapus.

• 16:47:58

1 perc lesz a hosszabbítás.

• 16:48:38

Vége az első félidőnek.

• 17:01:13

A pécsiek már percek óta a pályán, várnak az ellenfélre...

• 17:03:30

A kaposváriak kezdték a második félidőt.

• 17:04:35

Csere nem volt egyik oldalon sem.

• 17:07:32

A 49. percben megszerezte a vezetést a Pécs.

• 17:08:07

Uzoma bal oldali beadása után a középen érkező Szatmári lőtt 6 méterről a bal felsőbe. 1-0.

• 17:12:35

Az 53. percben Rácz ment el a bal oldalon, középre adott, de a kaposváriak szerencséjére Grumic lemaradt a labdáról.

• 17:17:40

Egy percen belül kétszer villant a sárga lap, előbb Fodor, majd Rácz szabálytalankodott.

• 17:18:38

A 60. percben Markust Waltner váltja. Waltner áprilisban, amikor 2-0-ra nyertünk, gólt szerzett ebben a stadionban.

• 17:19:43

Grumic lesről indulva hozta magát ziccerbe, de Ranilovic és Okuka együttes erővel szerelte.

• 17:23:31

A 65. percben Zámbó le, Thiam be.

• 17:23:49

Növeli előnyét a Pécs a 66 percben.

• 17:24:27

Koller Krisztián pörgetett 4 méterről a jobb felsőbe. 2-0.

• 17:24:41

Megint csere után egy perccel kaptunk gólt...

• 17:32:13

A második gól után a hazaiak többször is zavart okoznak a kapunk előtt, de szerencsére nem tudnak újabb gólt szerezni.

• 17:35:18

A 77. percben Oláh helyett Vrucina a pályán.

• 17:36:58

A 79. percben sakk-matt helyzetig futballozott a Pécs, de Grumic 6 méterről is mellé tudta lőni a labdát.

• 17:38:14

A 80. percben Koller lőtt jobbról, 17 méterről a jobb alsó sarokba. 3-0.

• 17:39:51

A 82. percben Balázs B. fejesét fogta bravúrral Dibusz.

• 17:42:10

A 83. percben szépített a Rákóczi. Pavlovic adta jobbról középre a labdát, Waltner 7 méterről fejelt, a labda a jobb kapufa tövéről pattant

• 17:44:33

a hálóba. 3-1.

• 17:44:56

A 86. percben előbb Okuka, majd Babic kapott sárga lapot, mindketten felkapták a vizet...